En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Stilo Shiny Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". MAK Stilo Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Stilo Shiny Black är 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 76 mm. Stilo Shiny Black 18" är en snygg fälg för 3244 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 244 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 76 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MAK Stilo Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
Stilo-D Shiny Black 20" från MAK med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MAK Stilo Shiny Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.