Detta är en MAK-fälg av modellen Epica Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. En uppsättning MAK Epica Shiny Black kan bli din för endast 2580 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 580 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66 mm |
Epica Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Epica Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 47 mm.
Epica Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Epica Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 47 mm.