Denna 20"-fälg från MAK har modellnamnet Stilo-D Black Machined Face. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". MAK Stilo-D Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 50 mm. MAK Stilo-D Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 76 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Stilo-D Black Machined Face 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 258 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo-D Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 76 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MAK Stilo Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
Stilo Black Machined Face Bronze från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 27 mm.