Denna 20"-fälg från MAK har modellnamnet Stilo Black Machined Face Bronze. Bredden på denna fälg är 8.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 76 mm stort. Du hittar mer information om MAK Stilo Black Machined Face Bronze genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 203 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face Bronze |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 76 mm |
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
20"-fälg av modellen Stilo-D Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
20"-fälg från MAK av modellen Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 27 mm.