Om du letar efter bra 18"-fälgar kan MAK NTT Bronze vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för NTT Bronze är 45 mm. Denna variant av NTT Bronze har ett navhål/centrumhål som är 76 mm stort. MAK NTT Bronze kan du köpa från BytHjul för endast 3086 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 086 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 76 mm |
MAK NTT Bronze, 17"-fälg, 7" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter NTT Antracit.
NTT Dark från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK NTT White är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.