Med ett pris på 3086 kronor är MAK NTT White ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 45 mm. MAK NTT White har ett centrumhål (navhål) på 76 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK NTT White 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 086 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT White |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 76 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter NTT White.
18"-fälg från MAK av modellen NTT White. Bultcirkeln är 4/108, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK NTT White är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
18"-fälg från MAK av modellen NTT Bronze. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.