Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Zenith. Titanium. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet för MAK Zenith. Titanium är 45 mm. Detta är en fälg med 72 mm stort navhål. MAK Zenith. Titanium är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Zenith. Titanium från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Zenith. Titanium är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MAK Zenith. Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
MAK Zenith. Shiny Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 35 mm.