Denna 19"-fälg från MAK har modellnamnet X-Mode Gloss Black. Bredden på denna fälg är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Denna variant av X-Mode Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 18 mm. Centrumhålet är 74.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3696 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 696 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | X-Mode Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet X-Mode Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 18 mm.
20"-fälg från MAK av modellen X-Mode Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 37 mm.
MAK X-Mode Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 40.
MAK X-Mode Gloss Black, 21"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.