MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg på 20" från MSW. MSW 44 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 10". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 19 mm. MSW 44 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 44 Gloss Black Polished för 4396 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 396 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 26.
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.