Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MSW 44 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 9". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 44 Gloss Black Polished är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 44 Gloss Black Polished är 28 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. 44 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg för 4267 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 267 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.