Med ett pris på 4128 kronor är MSW 44 Gloss Black Polished ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 44 Gloss Black Polished har en bredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 20 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 44 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4128 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 128 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.