Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MSW 44 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. MSW 44 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 44 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 267 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW 44 Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.