Med ett pris på 5823 kronor är MSW 50 Matt Gunmetal Polished ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 9.5". MSW 50 Matt Gunmetal Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 31 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 5823 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 823 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
50 Gloss Black 22" från MSW med 9.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 41 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.