En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Matt Gunmetal Polished är 36 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Matt Gunmetal Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5786 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 786 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 36.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 41 mm.
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.