Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW 50 Matt Gunmetal Polished vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Matt Gunmetal Polished är 31 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 50 Matt Gunmetal Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 188 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 22" från MSW med 9.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.