MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk 22" är inget undantag. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 9.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 36 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5069 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 36 mm.