MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk/Pol 22" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 36 mm. Detta är en fälg med 84 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5335 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 335 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 84 mm |
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 36 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 43.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/130.