En snygg fälg på 20" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 44 Gloss Black Polished. Fälgens bredd är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 26 mm. MSW 44 Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW 44 Gloss Black Polished för 4267 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 267 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 26.
MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.