Med ett pris på 3700 kronor är MSW MSW 51 G.Blk ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 26 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk 20" i sin webbshop för 3700 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 700 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.