En snygg fälg på 20" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk. Fälgens bredd är 10". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 3700 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 700 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 26 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.