Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4600 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg för 4517 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11.5" och ET-måttet är 38 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 66 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
MSW 51 G.Blk 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 52 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.