Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgens bredd är 9". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3708 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 708 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 28 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.