MSW MSW 51 G.Blk är en fälg på 20" från MSW. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 9". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3618 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 28 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk.