Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd på 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 20 mm. Denna fälg har ett navhål som är 73.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 51 G.Blk 20" är en snygg fälg för 3618 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 618 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 28 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.