Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". MSW MSW 51 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 28 mm. Denna fälg har ett navhål som är 73.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3729 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 729 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 28 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 28 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.