Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna fälg är 9" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk/Pol är 20 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 3897 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 897 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.