Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Gloss Black. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av 50 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5057 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 057 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 18 mm.
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 45 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 22"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.