Detta är en MSW-fälg av modellen 50 Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 43 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. 50 Gloss Black 21" är en snygg fälg för 4517 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen 50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
MSW 50 Gloss Black, 22"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW 50 Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
21"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 48 mm.