MSW 51 G.Blk/Pol 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Glöm inte kolla att ET 26 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4661 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 661 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 26 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.