Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk vara värt att ta en titt på. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 36 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4517 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 36.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 36 mm.