80 Gloss Black 18" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. MSW 80 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 412 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
80 Gloss Black från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 80 Gloss Black, 17"-fälg, 7" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
80 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.