MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 10.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 43 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. Du hittar mer information om MSW 50 Matt Gunmetal Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 290 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 48.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 45 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 22"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.