Om du letar efter bra 21"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 8.5". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 40 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 73.1 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk/Pol kan du köpa från BytHjul för endast 4537 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 537 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.