Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW 80 Gloss Black vara värt att ta en titt på. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 80 Gloss Black är 47 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. MSW 80 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 589 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. MSW 80 Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 47 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 47.