Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. MSW MSW 51 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 25 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5274 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 274 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 56 mm.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 21 mm.