Med ett pris på 4425 kronor är MSW 50 Gloss Black ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 19 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. MSW 50 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 50 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 21"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 19 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet 50 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 19 mm.