MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg på 20" från MSW. Bredden på denna fälg är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. 44 Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg för 4197 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
44 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
20"-fälg från MSW av modellen 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.