Om du letar efter bra 22"-fälgar kan MSW MSW 51 G.Blk/Pol vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 10". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 56 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 5274 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 274 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 56.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 22"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.