Med ett pris på 3802 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Denna fälg är 9" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk/Pol är 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. Du hittar mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.