MSW 51 G.Blk 22" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna fälg är 10" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 42 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk har ett navhål/centrumhål som är 72.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 5245 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 21 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 21 mm. Bultcirkeln är 5/120.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 22" och har en bultcirkel på 5/120.