Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5300 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk och den tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 21 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 21 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 21 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 42 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. MSW MSW 51 G.Blk är 22" och har en bultcirkel på 5/120.