Med ett pris på 2596 kronor är MSW 48 VAN Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Denna variant av 48 VAN Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Detta är en fälg med 65.1 mm stort navhål. MSW 48 VAN Black kan du köpa från BytHjul för endast 2596 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 596 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 VAN Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MSW 48 Van Black Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 48 VAN Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 51 mm. Modellen heter 48 Van Black Polished.