Detta är en MSW-fälg av modellen 48 Van Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgens bredd är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 53 mm. Navhålet på MSW 48 Van Black Polished är 65.1 mm stort. MSW 48 Van Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 48 Van Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 801 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Van Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
MSW 48 VAN Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
MSW 48 Van Black Polished, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/118 bultcirkel och ET på 53 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MSW 48 Van Black Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/120.