MSW MSW 51 G.Blk är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10.5" passar. MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 42 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg för 4517 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 10.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.