MSW 50 Gloss Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Denna variant av 50 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 48 mm. MSW 50 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 71.5 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5126 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 126 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter 50 Gloss Black.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.