MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg på 22" från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd på 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Matt Gunmetal Polished är 28 mm. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 71.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 50 Matt Gunmetal Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5842 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.