En snygg fälg på 22" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 50 Matt Gunmetal Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Matt Gunmetal Polished är 48 mm. Denna variant av 50 Matt Gunmetal Polished har ett navhål/centrumhål som är 71.5 mm stort. En uppsättning MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan bli din för endast 5842 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
22"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 48 mm.