MSW MSW 51 G.Blk är en fälg på 22" från MSW. Denna fälg är 10" bred. MSW MSW 51 G.Blk har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk är 28 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 5097 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 097 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 36 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.