MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Bredden på denna fälg är 11". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 58 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 763 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.