Med ett pris på 4517 kronor är MSW MSW 51 G.Blk ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Fälgens bredd är 11". Fälgens cirkeldiameter är 130 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/130 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 58 mm. MSW MSW 51 G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 71.5 mm. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk 21" i sin webbshop för 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 58 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.